Rast i rëndë në Malishevë, burri sulmon gruan, ja ҫfarë ndodhi pastaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Rast i rëndë në Malishevë, burri sulmon gruan, ja ҫfarë ndodhi pastaj

14:50 | 07 Tetor 2018

Në Malishevë është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Policia e Kosovës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!