Reagim befasues i nusës së Albanit kur e pyesin nëse mendon se e tradhton burri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Reagim befasues i nusës së Albanit kur e pyesin nëse mendon se e tradhton burri

10:26 | 12 Korrik 2018

Alban Mehmeti është ndër këngëtaret më të dashur për publikun.

Ai njihet për këngët e tij të suksesshme e sidomos baladat, shkruan ORAinfo.

Albani është shumë aktiv në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila dje ka pranuar një numër të madh të pyetjeve.

E pyetur se a mendon se e tradhton Albani ndonjëherë ajo është përgjigjur, “A jeni mirë ju”.

Duket se as nuk do ta mendojë këtë pjesë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!