Real Madrid – APOEL, notë befasuese për Ronaldon (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Real Madrid – APOEL, notë befasuese për Ronaldon (FOTO)

23:12 | 13 Shtator 2017

Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve.

Portugezi shënoi dy gola ndaj APOEL-it.

Pas ndeshjes, ai mori notë shumë pozitive.

Ronaldo u notua me 8.8.

Më poshtë i keni notat komplete të ndeshjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!