Real Madrid- Atletico Madrid, Monaco kundër Juventusit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Real Madrid- Atletico Madrid, Monaco kundër Juventusit

12:32 | 21 Prill 2017

Liga e Kampionëve ka tërhequr shortin për dy ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid – Atletico Madrid dhe Monaco – Juventus janë dy çiftet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ekipi që tërhiqet i pari do ta zhvillojë ndeshjen e parë në shtëpi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!