Real Madrid – Atletiko Madrid, lojtari dhe dështimi i ndeshjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Real Madrid – Atletiko Madrid, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

00:00 | 16 Gusht 2018

Atletiko Madridi e fitoi Super Kupën e Evropës,

Skuadra spanjolle e mposhti Real Madridin me rezultat 4 me 2 në kohën shtesë duke e rrëmbyer trofeun.

Lojtari më i mirë i përballjes mes rivalëve lokal ishte padyshim Diego Costa, që mori notën 8.8, përcjell ORAinfo.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte Keylor Navas, që mori notën 5.3.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!