Real Madrid befason të gjithë me lojtarin qe po e sjell në janar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Real Madrid befason të gjithë me lojtarin qe po e sjell në janar

11:46 | 09 Nëntor 2018

Real Madrid në janar pritet ta sjell një lojtar qe ka befasuar me lojën e tij.

Lojtari i Espanyolit, Mario Hermosom, po pëlqehet shumë nga drejtusit e Realit.

Sipas Marcas, një marrëveshje mes dy klubeve mund të arrihet në janar dhe ai ti përforcojë Los Blancos

Espanyol nuk dëshirojnë që ta shesin mbrojtësin, por mund të detyrohen për shkak se klubi është futur në borxhe.

Hermoso (230 është rritur nga akademia e Madridit.

Për të, më parë, interesim kishte treguar edhe Arsenali.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!