Real Madrid nuk dorëzohet për Mbappen, ja çfarë bën tani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Real Madrid nuk dorëzohet për Mbappen, ja çfarë bën tani

15:34 | 17 Maj 2018

Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez Kylian Mbappen.

Real Madridi po e mendon një transferim të madh.

“Los Blancos” kërkojnë me ngulm Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë Lajmi.

Sipas “Sport”, Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

PSG kërkon 180 milionë euro dhe Reali po provon të ulë çmimin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!