Real Madrid – Villareal, vlerësimet e lojtarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Real Madrid – Villareal, vlerësimet e lojtarëve

18:29 | 13 Janar 2018

Një tjetër humbje zhgënjyese ka ardhur për Real Madridin i cili kësaj radhe është mposhtur nga Villareali me rezultat minimal 0-1.

Këto ishin vlerësimet e lojtarëve pas ndeshjes:

untitled

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!