Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Bale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Bale

21:42 | 16 Maj 2018

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Gareth Bales.

Kubi spanjoll do ta shet uellsianin në afatin e verës, pasi tashmë ka një shënjestër kryesore.

Real Madridi dëshiron që ta transferoj anësorin e Manchester Cityt, Leroy Sanes, përcjell ORAinfo.

Anësori gjerman ka pranuar që të transferohet në “Santiago Bernabeu”, andaj madrilenët do të paguajnë plotë 80 milionë euro për transferimin e tij në afatin e verës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!