Real Madridi me mungesë të madhe ndaj Atletiko Madridit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Real Madridi me mungesë të madhe ndaj Atletiko Madridit

18:05 | 15 Gusht 2018

Thibaut Courtois nuk do të luaj në ndeshjen e Super Kupës në mes të Real Madridit dhe Atletiko Madridit.

Ndeshja që do të startoj sonte nga ora 21:00, do ta lë belgun në stol.

Arsyeja se përse Courtoi nuk do të jetë në portën e Real Madridit, është që ai nuk është regjistrua me kohë për atë ndeshje në UEFA, përcjell ORAinfo.

Kështu, belgu do ta shikoj ndeshjen nga tribunat, pasi ka udhëtuar me skuadrën në Estoni./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!