Real Madridi me transferim shokues nga Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Real Madridi me transferim shokues nga Serie A

23:28 | 13 Janar 2018

Keylor Navas po kalon momente të vështira te Real Madridi.

Portieri kosta rikan po e shijon sezonin e fundit te skuadra spanjolle, pasi në fund të sezonit do të largohet nga ‘Bernabeu’.

Real Madridi tashmë ka filluar që ta kërkoj një zëvendësues për Navasin, andaj dëshiron që ta transferoj tani portierin e Romës, Alisson, përcjell ORAinfo.

Skuadra spanjolle e ka bërë shënjestrën kryesore portierin e skuadrës italiane, andaj në verën që po vjen e dëshiron transferimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!