Real Madridi nuk do ta transferoj këtë lojtar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Real Madridi nuk do ta transferoj këtë lojtar

19:00 | 14 Shtator 2018

Julen Lopetegui ka folur rreth lajmeve se ata e duan transferimin e Hector Herreras.

Trajneri i Real Madridi ka thënë se ata nuk e duan transferimin e mesfushorit të Portos.

“Ai nuk është në planet tona”, ka thënë Lopetegui, përcjell ORAinfo.

“Me gjithë respektin për të dhe për Porton, ne nuk kemi bërë asnjë kontakt me lojtarin, pasi nuk është në radarin tonë”, ka përfunduar trajneri i Real Madridit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!