Real Madridi po bëhet gati ta transferoj yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Real Madridi po bëhet gati ta transferoj yllin e madh

08:09 | 14 Shkurt 2018

Real Madridi po përgatitet që të bëjë një transferim gjigant në verë.

Klubi spanjoll ka nevojë të madhe për një portier, pasi Keylor Navas ka pësuar rënie në formë.

Kështu, Real Madridi po mendon që në verë ta transferoj portierin e Chelseas, Thibaut Courtois, duke ofruar plotë 100 milionë funte, përcjell ORAinfo.

Në listën e tyre është edhe David De Gea, mirëpo Perez e pëlqen më shumë transferimin e portierit belg./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!