Real Madridi po e transferon një lojtar që pak kush e njeh! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Real Madridi po e transferon një lojtar që pak kush e njeh!

00:00 | 13 Shtator 2018

Real Madridi dëshiron që ta transferoj edhe një sulmues në janar.

Skuadra spanjolle e transferoi Mariano Diazin nga Lyoni në këtë verë, por që e kërkon edhe një sulmues.

Real Madridi dëshiron që ta transferoj sulmuesin e Flumineses, Pedro Guilherme, përcjell ORAinfo.

Skuadra braziliane u ka bërë me dije madrilenëve se për t’i marr shërbime t e sulmuesit duhet paguar 50 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!