Real Madridi po e transferon senzacionin e Evropës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Real Madridi po e transferon senzacionin e Evropës

00:00 | 20 Janar 2018

Real Madridi më në fund ka vendosur që ta transferoj Mohamed Salahun.

Klubi spanjoll dëshiron që ta transferoj ylli egjiptian që po shkëlqen te Liverpooli në këtë sezon.

 Real Madrid are targeting a summer move for Mo Salah

Sipas asaj që raporton “MARCA”, Florentino Perez ka kontaktuar agjentin e Salahit që ta kompletoj transferimin e tij në verën që po vjen, përcjell ORAinfo.

E përditshmja spanjolle që është e afërt me klubin madrilen ka raportuar se kjo marrëveshje pritet që të mbyllet në shumën e 70 milioën funtesh./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!