Real Madridit iu anuluan dy penallti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Real Madridit iu anuluan dy penallti

18:42 | 13 Janar 2018

Real Madridi ka pësuar humbje minimale ndaj Villarealit me rezultat 0-1.

Por, pas ndeshje ka pasur polemika të shumta të madrilenëve ndaj gjyqtarit kryesor Malenco.

Rasti i parë ishte momenti kur goditja e Gareth Bale i ndal me dorë nga Alvaro Gonzalez, kurse momenti tjetër diskutabil ishte rrëzimi i Cristiano Ronaldos në zonën e rre4ptësisë nga kundërshtar.

Ja fotot e publikuara nga mediat spanjolle:

12 3

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!