Real-PSG, këtë rezultat nuk e priste askush…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Real-PSG, këtë rezultat nuk e priste askush…!

22:44 | 14 Shkurt 2018

Real Madrid shënuar fitore prej 3:1 ndaj PSG-së, në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve

Real Madrid ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së Ligës së Kampionëve, pas fitores 3:1 ndaj PSG-së në Santiago Bernabeu.

Madrilenët atëherë kur duhej më së shumti treguan forcën e tyre, duke bërë një hap të madh përpara.

Për vendësit shënuan Cristiano Ronaldo dy dhe Marcelo, ndërsa për PSG shënoi Adrien Rabiot.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!