Real-Villarreal, befasi në formacionet startuese – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Real-Villarreal, befasi në formacionet startuese

09:49 | 13 Janar 2018

Zinedine Zidane pritet të hedhë në fushë formacionin e zakonshëm kundër Villarrealit, duke mos bërë asnjë ndryshim nga ai i zakonshmi.

Nga sfida e fundit, ndryshimi i vetëm pritet të jetë Dani Carvajal, i cili kthehet nga suspendimi. Vendin e të lënduarit, Sergio Ramos, do ta zë sërish Nacho.

Ndeshja mes Realit dhe Villarrealit zhvillohet sot në “Santiago Bernabeu”.

Reali gjendet në pozitën e katërt me 32 pikë, kurse Villarreal në atë të gjashtë me 28 pikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!