Reali e hedhë si leckë Ronaldon…! Ka gjetur super-zëvendësimmin ..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Reali e hedhë si leckë Ronaldon…! Ka gjetur super-zëvendësimmin ..!

09:15 | 14 Janar 2018

Real Madrid mund ta përdorë Cristiano Ronaldon si pjesë e një marrëveshjeje për të trasnferuar yllin e PSG, Neymar, raporton radio El Larguero në Cadena SER, përcjell ORAinfo.

 

Florentino Perez dëshiron të sjellë brazilianin në ekipin  e tij dhe është i gatshëm të ndajë me superstarin e tij Ronaldon, edhe pse Los Blancos do të presë deri pas Kupës së Botës për të bërë lëvizjen e tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!