Reali e refuzon Chelsean për Asension, por tani ka një problem – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Reali e refuzon Chelsean për Asension, por tani ka një problem

23:29 | 22 Mars 2018

Real Madridi ka kundërshtuar idenë e Chelseas që ta shkëmbej Eden Hazardin me Marcos Asension.

Klubi spanjoll i ka bërë me dije bluve se ata nuk do ta lejojnë largimin e talentit të tyre, pa paguar shumën e 700 milionë euro.

Arsenal, Liverpool dhe Tottenham, janë tri skuadrat tjera që janë futu në garë për transferimin e Asension në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave angleze, Liverpooli ka gati tashmë 150 milionë euro, por që vendimi do të mbetet i spanjollit nëse dëshiron të luaj më shumë apo të qëndroj në bankën rezervë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!