Reali gati për transferimin e madh 70 milionësh, super-ylli i thotë ‘PO’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Reali gati për transferimin e madh 70 milionësh, super-ylli i thotë ‘PO’

08:44 | 14 Qershor 2018

Portieri Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit.

Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Real Madridit që do të derdhë në arkat e Romës plot 70 milionë euro.

Tani mbetet të arrihet marrëveshja mes klubeve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!