Reali gjen pasuesin e Modricit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Reali gjen pasuesin e Modricit

20:51 | 11 Tetor 2018

Real Madrid po mendon që të bëjë disa ndryshime në skuadër.

Real Madridi dëshiron që të bëjë disa transferime, pasi disa prej lojtarëve kanë filluar të plaken.

Skuadra spanjolle është duke shikuar mundësinë për zëvendësin e Luka Modricit, përcjell “lajmi.net”.

Mesfushori kroat është padyshim lojtari më i mirë i tyre, pas largimit të Cristiano Ronaldos.

Real Madridi dëshiron që ta transferoj Christien Eriksenin, si zëvendësues të Modricir.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!