Reali heq dorë nga Salah, pasi tani e do këtë super-lojtar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Reali heq dorë nga Salah, pasi tani e do këtë super-lojtar

23:36 | 13 Qershor 2018

Real Madrid është duke monitoruar disa lojtarë për afatin e verës.

Skuadra spanjolle po mendon që të bëjë disa ndryshime në skuadër, andaj do të bëjë së paku tre transferime.

Real Madridi është duke u interesuar në transferimin e Mohamed Salah, mirëpo tani ka hedhur shikimin edhe nga Sadio Mane, përcjell ORAinfo.

Ylli i Liverpoolit është i gatshëm që të largohet nga Anglia, në mënyrë që të transferohet te madrilenët në afatin e verës.

Ky transferim mund t’i kushtoj Real Madridit mbi 100 milionë euro,  e që sipas mediave spanjolle, lojtari është i gatshëm që të kaloj në ‘Bernabeu’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!