Refuzoi keq Real Madridin, Ylli i madh po e vesh fanellën e Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Refuzoi keq Real Madridin, Ylli i madh po e vesh fanellën e Interit

18:25 | 25 Maj 2018

Interi është vendosur të përfundojë nënshkrimin e Lautaro Martinez pasi sulmuesi arriti në Itali për të i kryer testet mjekësore, përcjell ORAinfo.

Argjentinasi 20-vjeçar ishte lidhur me një lëvizje në Evropë për disa kohë pasi pati  performanca të mira për Racing Club.

Martinez ishte subjekt i një oferte nga Real Madrid, sipas agjentit të tij, ndërsa Atletico Madrid po e gjurmonin atë, por ai ishte i etur të vazhdonte zhvillimin e tij në Itali./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!