Reja e Remzies duket si “hyjneshë”, vesh fustan të gjatë dhe pozon si modele – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Reja e Remzies duket si “hyjneshë”, vesh fustan të gjatë dhe pozon si modele

15:47 | 21 Gusht 2018

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani ka kohë që është bërë vjehërr.

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare,e cila tash e që një kohë është pjesë e mediave rozë ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpeshherë publikon foto shumë tërheqëse. Së fundmi ka postuar një të tillë. Ja si duket ajo në fustan të gjatë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!