Reja e Remzies një nuse e ‘lazdruar’, nuk di të gatuaj për burrin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Reja e Remzies një nuse e ‘lazdruar’, nuk di të gatuaj për burrin e saj

21:32 | 10 Maj 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAvip.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet i fejuari i saj duke ngrënë picë.

A thua nuk di Gëzimja të gatuaj!?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!