Reja e Sali Berishës çmendet nga ky veprim i burrit të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Reja e Sali Berishës çmendet nga ky veprim i burrit të saj

23:19 | 12 Tetor 2017

Ata janë një nga çiftet shqiptare më të përfolur në vënd.

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie. Tashmë të gjithë e dinë fiksimin e Arminës për të dalë sa më mirë në foto por dhe të jetë gjithmonë e kuruar në detaje kur publikon diçka në rrjetet sociale.
Të njëjtën gjë kërkon dhe nga partneri i saj. Madje ajo kujdeset në detaje dhe për pamjen e Shkëlzenit. Ndryshe nga partnerja e tij që është mjaft aktive në postimet e saj, Shkëlzeni është më i kufizuar. Ai ka ndryshuar foton e profilit në Facebook, por ajo që nuk pritej ishte reagimi i Arminës, që mesa duket i ka dalë situata nga kontrolli në fushën e saj.
‘Do më çmendësh?’ ka shkruar ajo në koment krah fotos të shoqëruar me fytyra të shokuara.

‘Vete ma ke bere’- ja ka kthyer shkurt Shkëlzeni.

Kjo nuk është hera e parë që Shkëlzeni dhe Armina bëjnë mini diskutime në rrjetet sociale. /Gazeta Express/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari