Reja e Shyhretës kështu shkon në punë në Ramazan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Reja e Shyhretës kështu shkon në punë në Ramazan

12:19 | 18 Maj 2018

Learta Jakupi këtë muaj duket që i është përkushtuar obligimit të agjërimit, të paktën kështu la të nënkuptojë me postimet e saj.

Ajo nuk provokon edhe gjatë ditëve të tjera, por këtë muaj të Ramazanit duket edhe më e kujsesshme, përcjell ORAvip.

Learta edhe në punë shkon më e mbuluar se zakonisht.

Ajo ka publikaur një fotografi nga butiku i saj ku edhe po punon për klientët e saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!