Remzia, Kida dhe Dhurata Dora bashkë, çfarë po ‘kurdisin’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Remzia, Kida dhe Dhurata Dora bashkë, çfarë po ‘kurdisin’

20:46 | 07 Dhjetor 2017

Këngëtare të ndryshme kanë dëshirë që për xhirimet e fundvitit të duken sa më bukur në paraqitjet e tyre nëpër televizione apo produksione të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

E duket se edhe Remzija, Kida dhe Dhurata, kanë vendos që të duken bukur për xhirimet e emisionit të Labit. Të tri këngëtaret tona i shohim në një foto të cilat kanë pozuar në stilin “Selfie”. E që vërtet duken shumë bukur. Ndoshta nuk jeni mësuar që t’i shihni këngëtaret e rrymave të ndryshme muzikore bashkë. Por ja kësaj radhe ne siguruam një foto që shihen bashkë. Remzija e muzikës popullore ndërsa Kida e Dhurata të muzikës dhe ritmeve të reja.

Këtë foto që do e shihni tani është Remzija ajo e cila e ka nda me ndjekësit e saj, ku foto në fjalë ka arrit të mbledh shumë pëlqime dhe komente të mira.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!