Remzia publikon një foto para 20 vitesh, ajo dukej krejt tjetër! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Remzia publikon një foto para 20 vitesh, ajo dukej krejt tjetër!

11:25 | 13 Tetor 2017

Karrierën muzikore e filloi që moti.

E sot, Remzie Osmani është padyshim këngëtarja më e mirë shqiptare, sa i përket zërit dhe stilit të saj, shkruan lajmi.

E tillë, ajo ka qenë gjithmonë.

Në një fotografi të hedhur në rrjetet sociale, Remzia kishte pozuar në vitin ’97-të bashkë me djalin e saj Hamëzen.

Nëse e krahasojmë me fotografitë e sotshme, Remzia shihet se ka ruajtur pot ë njëjtën bukuri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari