Remzia shfaqet në krahë resë, vëmendjen e merr veshja e tyre! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Remzia shfaqet në krahë resë, vëmendjen e merr veshja e tyre!

14:14 | 13 Tetor 2017

Edhe pse këngëtarja është munduar që jetën e fëmijëve ta mbaj larg syrit të medies dhe të mos përfliten aq shumë për ta, shkruan Kosovarja.

Por kjo gjë është e pa mundur, javë më parë këngëtarja fejoi djalin dhe kjo festë nuk iu shpëtoj dot rubrikave rozë.

Shumë të ftuar, një festë shumë e këndshme dhe ajo që e bëri dhe më të bukur këtë aheng ishte pjesa kur remia bashkë me vëllaun Nexhatin kënduan për të pranishmit e festës.

Reja e Remzies është një femër tejet e bukur, një kaçurrele zeshkane, me sy të kaltër, dhe jo kot Hamza e ka quajtur realizim të kësaj fejese me vajzën e ëndrrave të tij.

Re dhe vjehërr përkrahë njëra tjetrës, reflektojnë dashuri, e nuk ka diskutim që reja po rrezaton krahë vjehrrës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari