Remzie Osmani e kallë atmosferën, reagimi i Big Mamës i papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Remzie Osmani e kallë atmosferën, reagimi i Big Mamës i papritur

22:16 | 13 Qershor 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot është publikuar një pamje ku shihet Remzia duke përformuar.

Për të parë reagimin e Big Mamës, shikoni videon më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi