Remzie Osmani konkurrente e artisteve të reja, do ju magjeps me këtë pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Remzie Osmani konkurrente e artisteve të reja, do ju magjeps me këtë pamje

20:36 | 16 Janar 2018

Bilbili i Mushtishtit Remzie Osmani, është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Ajo ka kohë që po vjen me ndryshime si në stil ashtu edhe në dukjen e saj e që asnjëherë nuk mungon eleganca që vazhdimisht e përcjellë.

Këngëtarja 46 vjeçare është duke na befasuar me pamjen që mund të bëhet edhe konkurrente e artisteve të reja me ndryshimet e fundit.

Duhet theksuar, se është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku nuk heziton të shpërndajë imazhe me fansat që ka. E në këto të fundit na magjeps me pamjen e saj. 

Kujtojmë se, këngëtarja Osmani është e angazhuar edhe në dasma, por projektet muzikore nuk i lë anash. Ato që kanë bërë bujë janë në bashkëpunim me vëllaun e saj Nexhatin, ndërsa të fundit këngë e ka lansuar para disa muajve ‘Një pjesë shpirti’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!