Remzie Osmani në ditëlindjen e shoqes…’Tmerron’ me pamjen e saj atje… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Remzie Osmani në ditëlindjen e shoqes…’Tmerron’ me pamjen e saj atje…

23:49 | 13 Janar 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën ka shkuar në ditëlindjen e një shoqe të saj.

Në foton në fjalë Remzia nuk është shfaqur e rregulluar si gjithmonë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi