Renee vishet si princeshë për ditëlindje, shikoni këpuvcet e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Renee vishet si princeshë për ditëlindje, shikoni këpuvcet e saj

13:14 | 18 Maj 2018

Renee nuk mund të festonte më bukur ditëlindjen e saj të tretë në një ambient të tillë.

Pamjet mahnitëse të kësaj feste i mirëpritën nga fansat e dy këngëtarëve dhe ata pritën çdo detaj të shohin nga festa e të voglës së Norës e Robertit, përcjell ORAvip.

Renee kishte këpucët më të bukura për fëmijë, e që me shumë kujdes ia zgjedhi Nora.

E vogla e Norës shfaqej e lumtur në festën e saj dhe këto imazhe janë nga më të bukurat që publikoi Nora. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!