Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti

19:33 | 16 Maj 2018

Renee nuk mund të festonte më bukur ditëlindjen e saj.

Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe, përcjell ORAvip.

Pamje mahnitëse po publikohen nga festa e vogëlushes së famshme, Renee.

Në një video shihet atmosfera e bukur që mbizotëroi në ahengun e ditëlindjes, por Renee nuk e priti një surprizë që e trembi pak.

Derisa ajo po frynte qirinjtë një ‘shpërthim’ frikësoi atë dhe jo vetëm, edhe Roberti reagoi pas kësaj zhurme./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!