Rënkime erotike në edicionin e lajmeve, spikerja bën një veprim befasues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Rënkime erotike në edicionin e lajmeve, spikerja bën një veprim befasues

08:26 | 12 Prill 2018

Një moment aspak i këndshëm i ka ndodhur një spikere lajmesh në një televizion lokale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, teksa gjatë kronikës që po transmetohet, janë dëgjuar disa rënkime erotike nga një mashkull.

Pasi transmetimi është rikthyer në studio, ajo është detyruar të kërkojë ndjesë për këtë incident të turpshëm që ndodhi.

Ndërkohë ka nisur hetimi i brendshëm mes stafit, në mënyrë që një ngjarje e tillë të mos përsëritet më.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!