Reshje të mëdha shiu, vështirësohet kalimi me vetura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Reshje të mëdha shiu, vështirësohet kalimi me vetura

18:45 | 14 Qershor 2018

Shi i madh është duke rënë në Likovë.

Në fshatin Orizare të kësaj komune rrugët janë vërshuar nga uji, raporton Indeksonline.

Edhe kalimi me vetura atje është bërë i vështirë.

Kujtojmë se Maqedonia shpesh herë është përballur me vërshime pas reshjeve të shumta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!