Rikthehet Liga e Kampionëve! Super-mundësi që të fitoni në bastore (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Rikthehet Liga e Kampionëve! Super-mundësi që të fitoni në bastore (FOTO)

16:21 | 12 Shtator 2017

Sonte duke filluar nga ora 20:45, rikthehet gara më e madhe në Evropë, Liga e Kampionëve.

Kompeticioni më i madh për klube do të stratoj sezonin e ri me disa ndeshje të mëdha si ajo në mes të Romës dhe Atletiko Madrid, Barcelona dhe Juventus, ndërsa mund ta ndiqni edhe Chelsea – Qarabag dhe Manchester United – Basel.

Bastoret botërore kanë parashikuar rezultate të ndeshjeve që do të zhvillohen sonte, ku ORAinfo ju sjell ato parasihikime.

Më poshtë mund t’i shikoni ndeshjet e parashikuara nga bastoret botërore, por që nuk janë qëndrim i redaksisë tonë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!