Rikthehet në ekran! Nervozohet ‘keq’ Elita Rudi, i reagon… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Rikthehet në ekran! Nervozohet ‘keq’ Elita Rudi, i reagon…

22:02 | 17 Mars 2018

Elita Rudi sot ka filluar emisionin e saj të ri të quajtur “Elitë Show”.

Mirëpo gjatë transmetimit të emisionit në Facebook, jo gjithçka shkojë mirë.

Një koment i një shikuesi e ka bërë nervoz Elitën.

“Marove tu i ndrru televizionet”, ka komentuar shikuesi. E ishte reagimi i menjëhershëm i Elita Rudit duke i thënë që: “Knaqu tu e kqyr emisionin qaty mos ma baj dertin”.

Për më shumë shikoni fotografinë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari