Rikthimit te Man Utd, Ronaldo e merr një lajm shumë të keq – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Rikthimit te Man Utd, Ronaldo e merr një lajm shumë të keq

09:05 | 22 Janar 2018

“Don Balon” shkruan që Ronaldo është përgatitur që te United të marrë pagë më të vogël.

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur skuadrën e re.

Ai dëshiron të transferohet te Manchester United, përcjellë “Lajmi.net”.

“Don Balon” shkruan që Ronaldo është përgatitur që te United të marrë pagë më të vogël.

Portugezi ka vendosur të sakrifikohet financiarisht, për të bërë transferimin të mundshëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!