Rita Ora ‘çmend’ serbët, ja çfarë i shkruan një serb në Instagram pasi ajo publikoj foto me mbishkrimin ‘KOSOVA’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Rita Ora ‘çmend’ serbët, ja çfarë i shkruan një serb në Instagram pasi ajo publikoj foto me mbishkrimin ‘KOSOVA’

23:19 | 14 Shkurt 2018

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka konfirmuar edhe vetë ardhjen në Kosovë, më 17 shkurt.

Rita Ora do të këndojë në një koncert të organizuar nga Shteti, për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine”, ka shkruar këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram.

“Kjo eshte nje bluze te cilen e kam dizejnuar per kete rast dhe shpresoj te mbetet nje kujtim i mire per te gjith ne. Ju dua, Rita”, thuhet më tej në postimin e këngëtares.

E pas kësaj, Rites i ka komentuar një serb duke i thënë që ta ndryshoj këtë postim pasi që sipas tij Kosova nuk është shtet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!