Rita vishet me fustan të bardh, por rrezikon ta zbuloj ‘zogun’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Rita vishet me fustan të bardh, por rrezikon ta zbuloj ‘zogun’

14:08 | 14 Mars 2018

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora është shfaqur tejet seksi në paraqitjen e saj të fundit.

Ora ka tërhequr vëmendjen teska është parë e veshur me veshje të brendshme me ngjyrë të bardhë. Por fustani i saj ka qenë tepër transparet duket rrezikuar ta zbuloj ‘zogun’.

Ndryshe, këngëtarja e famshme, ka qenë në një ngjarje të Hollywoodit me modelen Heidi Klum.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi