Roberti mund t’i bëjë këtë Norës, ja çfarë ‘diss’ ka për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Roberti mund t’i bëjë këtë Norës, ja çfarë ‘diss’ ka për të

21:55 | 12 Tetor 2017

Jemi mësuar t’i shohim shpesh bashkë ata duke ia shprehur dashurinë njëri-tjetrit. Prandaj është çudi kur ata i shohim të ndarë, përcjell ORAinfo.

Roberti ka bërë një mbishkrim që me sigur Norës nuk do t’i pëlqejë.

‘Ndihem mirë dhe i shëndetshëm’, që nënkupton se ai është mirë kur është pa Norën.

A të jetë e vërtetë që Roberti relaksohet kur është larg saj?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari