Roberti sërish ‘godet’ Tunën, raportet mes saj e Norës janë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Roberti sërish ‘godet’ Tunën, raportet mes saj e Norës janë…

12:57 | 17 Korrik 2018

Raportet jo edhe aq të mira mes këngëtares Tuna dhe Robert Berishës si duket kanë ndikuar edhe deri tek Nora.

Më herët Tunën dhe Norën i kemi parë shpesh bashkë dhe madje patën dalë lajme se dikur ishin mike shumë të mira, shkruan lajmi.net

E sot kur janë bërë kunata, sa shkojnë e largojnë akoma më shumë kontaktin mes vete. Të paktën kështu na la të kuptojmë deklarata e Robertit i cili thotë për ‘Mirage’ se raportet e afërta mes kunatash janë demode.

Për këtë dhe detaje të tjera mos e humbisni videon e plotë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!