Roma më në fund po e transferon yllin e gjigantit evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Roma më në fund po e transferon yllin e gjigantit evropian

00:00 | 14 Janar 2018

Roma dëshiron përfundimisht që ta transferoj Matteo Darmianin.

Skuadra italiane ka kohë që po e monitoron situatën e mbrojtësit te Manchester United, andaj në këtë afat e dëshiron transferimin e tij.

Roma tashmë ka hapur bisedimet me “Djajtë e Kuq” për transferimin e Matteo Darmianit, pasi lojtari nuk po ka minuta të mjaftueshëm, përcjell ORAinfo.

Skuadra italiane është e gatshëm që të paguaj 15 milionë euro për transferimin e Darmianit, pasi edhe Mourinho nuk e dëshiron në planet e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!