Roma nënshrkuan me yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Roma nënshrkuan me yllin e madh

15:29 | 17 Prill 2018

Roma ka konfirmuar zyrtarisht se mbrojtës i krahut, Luca Pellegrini, ka nënshkruar kontratë të re katërvjeçare.

Mbrojtësi nuk ka luajtur ndeshje garuese për klubin nga kryeqyteti, por ka qenë në skuadrën e Eusebio Di Francescos në një numër rastesh, transmeton Gazeta Express.

“Klubi është i lumtur të konfirmojë se mbrojtësi adoleshent, Luca Pellegrini, ka nënshkruar kontratë të re afatgjate me ‘Giallorossi”, thuhet në njoftimin e klubit të Romës.

Ai ka nënshkruar kontratë me kohëzgjatje deri më 2022.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!