Roma po e transferon yllin që e do Interi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Roma po e transferon yllin që e do Interi

23:29 | 20 Janar 2018

Roma tashmë është përgatitur që ta shet Edin Dzekon te Chelsea.

Për një shumë rreth 44 milionë euro, sulmuesi boshnjak do të kaloj te skuadra londineze.

Por, Roma nuk ka menduar gjatë që ta gjej zëvendësuesin e Dzekos, pasi e do transferimin e Daniel Sturridges nga Liverpooli, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi anglez po kërkon që të luaj standard te një skuadër, në mënyrë që mos ta humbet vendin te Anglia për botëror, andaj romakët doa ia ofrojnë atë mundësi.

Në garë për transferimin e Sturridges është edhe Interi, mirëpo Liverpooli nuk e do shitjen, por huazimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!