Rona Nishliu e shijon në maksimum muajin e mjaltit, ja sa e lumtur duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rona Nishliu e shijon në maksimum muajin e mjaltit, ja sa e lumtur duket

17:24 | 16 Shtator 2018

Më 8 të këtij muaji këngëtarja Rona Nishliu i dha dhënë fund beqarisë.

Edhe pse u mundua çdo gjë ta mbajë sekret, nuk arriti tu shpëtojë syrit mediatik, shkruan Indeksonline.

Fotografitë e çiftit qarkulluan në rrjete sociale, ndonëse ajo vet nuk ka bërë ndonjë postim nga kjo festë.

Ndërsa tani ajo shfaqet nga Sicilia e Italisë ku po kalon muajin e mjaltit.

Këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet mjaftë e lumtur.

Ndryshe bashkëshorti i saj nuk është ndonjë fytyrë e njohur publike.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!