Ronaldinho i ‘çmend’ të gjithë:Barcelonë transferoje këtë yll – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ronaldinho i ‘çmend’ të gjithë:Barcelonë transferoje këtë yll

19:42 | 14 Nëntor 2017

Ronaldinho dëshiron të shohë Philippe Coutinho në fanellën e Barcelonës, transmeton ORAinfo.

Liverpool hodhi poshtë tri oferta për Coutinho nga gjigantët katalanas në dritaren e fundit të transferimit.

37-vjeçari , legjenda e Barcelonës dhe Brzilit e konsideron shokun e tij , Coutinho si një përshtatje e përkryer në Barça.

Ai tha: “Do të isha shumë i lumtur të shihja një lojtar të tillë të talentuar të vishte fanellën që dikur unë e kisha  veshur për kaq shumë vite.

 

“Unë besoj se mënyra se si ai luan do të përshtatet në mënyrë të përkryer ndaj Barcelonës dhe do të ishte e lumtur të shihte një lojtar me cilësi të tillë që do të veshë atë fanellë të bekuar’, ka thënë Ronaldinho./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!